Prodlužování řas

Permanentní prodloužení a zahuštění řas

Mít husté a dlouhé řasy je snem každé ženy!

Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu“ kdy klientka může při aplikaci relaxovat a těšit se na dlouhodobý výsledek.

Prodloužení řas pomocí profesionální značky DIAMOND LASHES, která svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy, zaručuje přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení.
Pomocí umělých řas můžeme docílit jak přirozeného vzhledu tak vzhledu výrazného. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte.
Aplikaci provádí pouze řádně proškolený profesionál s důrazem na kvalitu, bezpečnost a hygienu práce

Princip aplikace

Prodlužování a zahušťování řas DIAMOND LASHES® spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas.

Není tajemstvím, že princip prodlužování řas jako takový je jednoduchý, ale klíčovou záležitost představuje správná aplikace! U DIAMOND LASHES® dovedli tuto metodu k dokonalosti. Klientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat DIAMOND LASHES® nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

Před samotnou aplikací provede odborně proškolená stylistka podrobnou konzultaci s klientkou (včetně fotodokumentace) a zodpoví veškeré dotazy ohledně metody a produktů. Pro vyloučení jakýchkoliv komplikací je detailně prošetřen zdravotní stav a zároveň upravena přání a očekávání klientky do proveditelné (pro vlastní řasy zcela bezpečné) podoby. Stylistka navrhne unikátní design řas z více než 150 druhů syntetických řas DIAMOND LASHES® (síla, délka, zatočení, barva, zdobení).

Certifikovaná stylistka pracuje výhradně s nejkvalitnějšími materiály značky DIAMOND LASHES®.

Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 na každém oku. DIAMOND LASHES® stylistka vždy nasadí maximální množství na obě oči (opět s ohledem na maximální bezpečnost), mnohdy 100 a více řas na oko. DIAMOND LASHES® lze díky pokročilé technice práce nalepit i na křivě rostlé řasy a napravit tak přirozené defekty, v tom jsou DIAMOND LASHES® výjimečné. Umíme tedy aplikovat více řas než ostatní, což prodlužuje dobu mezi jednotlivými doplněními.

Během celé procedury klientka relaxuje na komfortním lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou, považujeme za vysoce neprofesionální používání obyčejných lepicích pásek.

Aplikace kompletního setu řas trvá profesionálovi přibližně 2-3 hodiny. Doplnění, které je nutné každých 3–5 týdnů, zabere okolo 60-90 min. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky. DIAMOND LASHES® je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design vyvinutý DIAMOND LASHES® zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

Majitelka nových řas obdrží podrobné informace k péči o DIAMOND LASHES® v tištěné podobě a kartáček na úpravu řas.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy můžete nosit Vaše DIAMOND LASHES® napořád.

Zdraví a bezpečnost

DIAMOND LASHES® Vám přinášejí nejvyšší kvalitu materiálu, naprostou bezpečnost aplikace a komfort při nošení.
Celý systém aplikace a veškeré produkty byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky z celého světa a konzultovány s dermatology a oftalmology.

Bezpečnost a zdravotní nezávadnost je naší prioritou č. 1.

Vybrané produkty byly testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Laboratorní vyšetření provedená v souladu s použitím výrobků potvrzují zdravotní nezávadnost kosmetických prostředků DIAMOND LASHES®.

Podobně jako u jiných přípravků se může ve zcela ojedinělých případech projevit přecitlivělost na některý z přípravků používaný k prodloužení řas. Pokud si klientka není jistá, provedeme předem testy citlivosti. V případě, že klientka zaznamená jakékoliv podráždění, je povinna neprodleně informovat svou stylistku.

Důrazně varujeme před návštěvou necertifikovaných osob, které nemají dostatečné znalosti a mohou nenávratně poškodit Vaše zdraví!

Protože pokud stylistka není řádně proškolena nebo používá nekvalitní produkt, může vést aplikace k poranění očí či vážnému poškození, až ztrátě vlastních řas.

Řasy 1

Pokud jsou profesionálky důkladně proškoleny a pracují s vysoce kvalitními produkty, výsledkem je naprosto přirozený vzhled k nerozeznání od vlastních řas. DIAMOND LASHES® nedělá kompromisy mezi přáním klientky a bezpečností celé aplikace.

Řasy 2

Striktně dodržujeme bezpečnost, jelikož se jedná o aplikaci v okolí oka, hygienu, veškerá pravidla a s ohledem na stav přírodních řas klientky volíme takovou délku a sílu syntetických řas, aby nedošlo v žádném případě k poškození řas vlastních. Jen tak lze docílit opravdu dlouhodobého, tudíž permanentního efektu.

Péče o řasy

Kromě precizní práce stylistky je zároveň nutná správná péče o řasy DL ze strany klientky:

Prvních 24 hodin

 • nevystavujte DIAMOND LASHES® vodě ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovač, pára při vaření apod.)
 • při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí
 • nenasazujte kontaktní čočky
 • neličte řasy ani oční víčka

Po 24 hodinách

 • nedoporučujeme používat řasenku, vyhněte se použití voděodolné řasenky (naruší adhezivum)
 • nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, použití kleštiček na řasy), mohou předčasně vypadnout, buďte jemná
 • nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje v blízkosti řas, zejména voděodolné produkty
 • při odličování postupujte velmi opatrně, používejte odličovač na vodní bázi a vyhněte se namáhání řas a bavlněným tampónům (chloupky mohou zachytit řasy), důkladně odstraňte veškeré zbytky líčidel
 • řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a maz, které mohou narušit adhezivum nebo způsobit podráždění očí
 • nikdy se nesnažte sama odstranit DIAMOND LASHES®, můžete nenávratně poškodit své vlastní řasy, navštivte raději Vaši DIAMOND LASHES® stylistku a ona Vám řasy odborně a bezpečně odstraní
 • dávejte pozor při použití ručníku v oblasti obličeje a při oblékání přes hlavu, abyste řasy nezachytila
 • extrémní teploty mohou poškodit adhezivum (solária, sauny, páry, polária apod.)
 • nikdy DIAMOND LASHES® nebarvěte ani nepodstupujte trvalou na řasy
 • řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným (obdržíte při první aplikaci)
 • objednejte se včas (po 3–5 týdnech) na doplnění Vašich DIAMOND LASHES®, jen tak docílíte optimálního a trvalého výsledku
 • navštěvujte pouze certifikovaného profesionála DIAMOND LASHES®

Zdroj: http://www.diamondlashes.cz/

Diamond Lashes
 

© Prodlužování řas Klatovy 2020 - Všechna práva vyhrazena.

realizace Jaroslav Stýblo